Бухгалтерське обслуговування

Бухгалтерський облік - це процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень (ст. 1 ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність»)
Згідно зі ст. 8 даного Закону підприємство може самостійно обрати одну з форм його ведення: прийняття на роботу працівника – бухгалтера, створення бухгалтерської служби або працювати на договірних засадах з фізичною особою - підприємцем або компанією, яка надає бухгалтерські послуги.
Загальновідомо, що проблеми, пов'язані з веденням бухгалтерського та податкового обліку, складанням звітності, сплатою податків, спілкуванням з податковими органами забирають багато часу, коштів і сил.
Ми пропонуємо послуги з комплексного бухгалтерського супроводження поточної господарської діяльності підприємства - ведення бухгалтерського та податкового обліку

Що входить до бухгалтерського супроводу
Робота з усією фінансовою документацією підприємства
Робота з документами в 1С
Робота в системі МеДок
Формування та подача звітів в податкові органи
Формування та здача звітів в фонди, органи статистики
Нарахування заробітної плати співробітників
Консультування з питань бухгалтерського обліку та оподаткування.

Бухгалтерські послуги для фізичних осіб підприємців ФОП:


Бухгалтерські послуги для юридичних осібУ вартість послуг включено бухгалтерський облік господарської діяльності до 10 операцій в місяць, нарахування заробітної плати одному співробітнику та здача звітності

Відсутність діяльності:


ТзОВ "Реєстраційний центр"
+38 050 441 63 13
+38 044 531 19 30

Послуги

 • Ліцензування
 • Реєстрація

ТзОВ "Реєстраційний центр"

 • Під ключ
 • Зміни ТОВ
 • Зміни ФОП
 • Контакти

  місто Київ, вул.С.Петлюри, 13/135
  Телефони:
  +38 044-531-19-30
  +38 050-441-63-13
  ^